uchwyt.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Montaż telewizorów wysoko na ścianie

Strona główna  »  Artykuły  »  Montaż telewizorów wysoko na ścianie


Montaż telewizorów wysoko na ścianie
Chcesz zamontować telewizor LCD/LED/Plazma wysoko na ścianie? Nie wiesz jaki do tego celu wykorzystać uchwyt montażowy? Szukasz produktu niedrogiego i niezawodnego? Jeśli tak, to produktem, który z całą pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom, jest niedrogi uchwyt do telewizora LC-U2R 55C. Uchwyt ten stworzono z myślą o łatwym i szybkim montażu telewizorów, dzięki czemu może on współpracować z telewizorami LCD/LED/Plazma większości producentów.

Pozwalają na to uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA o rozstawie maksymalnym 400 x 400 mm. Dzięki otworom montażowym VESA, uchwyt do telewizorów LC-U2R 55C może współpracować z większością płaskich odbiorników telewizyjnych posiadających ekrany o przekątnej od 32 do 55 cali. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość regulacji kąta pochylenia telewizora w zakresie od -10 do 0 stopni, co pozwala na jego montaż wysoko na ścianie i zapewnia odpowiednie dopasowanie położenia ekranu do wzroku użytkownika.

W całości wykonany z wyjątkowo wytrzymałej stali może współpracować z najcięższymi telewizorami dostępnymi w sprzedaży. Jego solidna konstrukcja zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów o wadze do 65 kg, jednocześnie pozwalając na ich montaż w odległości zaledwie 28 mm od powierzchni ściany. Dodatkową zaletą uchwytu TV LC-U2R 55C jest jego stylowe wykończenie w kolorze czarnym.