uchwyt.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Wszechstronne uchwyty do telewizorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Wszechstronne uchwyty do telewizorów


Wszechstronne uchwyty do telewizorów
Przedstawiamy wyjątkowy uchwyt do telewizorów, który dzięki atrakcyjnej cenie i wyjątkowo funkcjonalnej konstrukcji stanowi jedną z ciekawszych propozycji na ścienny montaż telewizorów LCD/LED/Plazma. Uniwersalny uchwyt do TV LC-U9R1 55 może współpracować z szeroką gamą płaskich telewizorów, a dzięki przemyślanej konstrukcji zapewnia optymalne dopasowanie ekranu do indywidualnych wymagań każdego użytkownika.

W przypadku modelu LC-U9R1 55 możliwa jest regulacja kąta obrotu w zakresie 180 stopni, pochylenia w zakresie od -20 do +5 stopni oraz odległości ekranu od powierzchni ściany w zakresie od 54 do 269 mm. Uchwyt telewizyjny LC-U9R1 55 posiada otwory montażowe zgodne ze standardem VESA (maksymalnie 400 x 400 mm), dzięki czemu bez problemu zamocujemy do niego telewizor o przekątnej od 32 do 55 cali.

Optymalny poziom bezpieczeństwa dla instalowanego na ścianie telewizora, gwarantuje odporna na zgięcia i złamania konstrukcja o udźwigu do 45 kg. Dodatkowo na wyróżnienie zasługuje zarządzanie kablami połączeniowymi oraz wbudowana regulacja zapewniająca bardzo dokładne pozycjonowanie telewizora LCD/LED/Plazma.