uchwyt.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt biurkowy do 4 monitorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt biurkowy do 4 monitorów


Uchwyt biurkowy do 4 monitorów
Z przyjemnością przedstawiamy uniwersalny uchwyt biurkowy do 4 monitorów LCD/LED w wersji LC-UB 427 Elegant, który charakteryzuje się stykowym wykończeniem w kolorze srebrnym, solidną konstrukcją, wysoką funkcjonalnością oraz wyjątkowo atrakcyjną cenę. Ze względu na zastosowane udogodnienia oraz możliwość odpowiedniego dopasowania ekranów zamocowanych monitorów jest szczególnie polecany dla programistów, grafików komputerowych, analityków oraz pracowników biurowych, korzystających z 4 monitorów.

Uchwyt biurkowy do 4 monitorów LCD/LED LC-UB 427 Elegant jest rozwiązaniem uniwersalny, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji może współpracować z monitorami różnych producentów. Pasuje także do monitorów różnej wielkości. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnych modeli monitorów zapewniają wysuwane adaptery z otworami montażowymi w standardzie VESA, których maksymalny rozstaw wynosi 100 x 100 mm. Oznacza to, że uchwyt biurkowy LC-UB 427 Elegant pasuje do większości dostępnych w sprzedaży monitorów posiadających ekran LCD/LED o przekątnej w zakresie od 13 do 27 cali.

Niewątpliwe atutem proponowanego uchwytu biurkowego jest możliwość odpowiedniego dopasowania ekranów zamocowanych monitorów do własnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki wszechstronnej regulacji ich położenia, która obejmuje m.in.: regulację kąta pochylenia (zakres 15 stopni - zintegrowane przeguby kulowe), regulacja kąta obrotu (360 stopni), regulacja wysokości oraz regulacja odległości pomiędzy zamocowanymi monitorami. Całość charakteryzuje się eleganckim wykończeniem w kolorze srebrnym oraz wysoką wytrzymałością na zgięcia i złamania, dzięki czemu zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla monitorów LCD/LED o wadze do 8 kg (łączny udźwig do 32 kg). Uchwyt na 4 monitory LC-UB 427 Elegant  wyposażono w mocowania do prowadzenia kabli oraz wygodne w użyciu imadełko, służące do przytwierdzenia uchwytu do blatu biurka. Otwarta architektura zapewnia doskonałą wentylację i łatwy dostęp do zarządzania kablami.