uchwyt.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt uchylny do telewizorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt uchylny do telewizorów LCD/LED


Uchwyt uchylny do telewizorów LCD/LED
Potrzebujesz uniwersalnego, uchylnego uchwytu do telewizora LCD/LED, który zapewniłby jego bezpieczny montaż na ścianie? Chcesz zawiesić do wyżej na ścianie i jednocześnie odpowiednio dopasować kąt pochylenia ekranu do wzroku użytkownika? Jeśli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt telewizyjny LC-U7R 2647, który zaprojektowano z myślą o wygodnym montażu ściennym średniej wielkości telewizorów różnych producentów.

Uchwyt uchylny do telewizorów LC-U7R 2647 posiada regulowaną konstrukcję, przy pomocy której możemy pochylić zawieszony na nim telewizor w zakresie od -10 do +5 stopni, i tym samym odpowiednio dostosować go do wysokości wzroku widza. Kolejną zaleta omawianego mocowania TV jest bardzo łatwe dopasowanie jego otworów montażowych do otworów konkretnego modelu telewizora. Uchwyt TV LC-U7R 2647 posiada bowiem otwory montażowe o rozstawie VESA (maksymalnie 400 x 400 mm),  które pasują do zdecydowanej większości telewizorów o przekątnej od 26 do 47 cali.

Ułatwiony samodzielny montaż uchwytu zapewnia wbudowana poziomica oraz komplet profesjonalnych akcesoriów, znajdujący się w komplecie z uchwytem. W całości wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów zapewnia bezpieczny montaż dla telewizorów o wadze do 40 kg. Warto także wspomnieć o estetycznym wykończeniu w kolorze czarnym oraz stosunkowo płaskiej konstrukcji, która pozwala na montaż telewizora w odległości 51 mm od powierzchni ściany.